5 Simple Techniques For logu mazgāšana latvijāLogu mazgāšanas eksperti- Anytime Profesionālais Serviss
Central District, Riga, LV-1070, Latvia

svarīgi ir izvēlēties piemērotus mazgāšanas rī Visērtākais logu mazgāšanas rīks ir slotiņa, kas neizsmērē Internetīrumus un neveido statisko elektrību;

Vēl es savam līdzeklim eksperimentālā kārtā pievienoju mazliet šnabja. Nezinu, vai tas baigi daudz dod, wager šur tur lasu, ka tas var palīdzēt izvairīties no baltajām svītrām.

Ja Jūsu rīcībā nav visu nepieciešamo resursu (laika, spēku, pieredzes un speciālo līdzekļu), tad par saprātīgu risinājumu kļūs uzticēt ģenerāltīrīšanas veikšanu speciālistiem!

Nomazgāju ne tikai pašus logus, guess arī rūtis ap tiem un palodzes. Ja jau slapinu tur visu, tad lai iet visa virsma!

Pirmais solis ir pakalpojuma pieteikšana. Otrais solis ir cenas piedāvājuma saņemšana un darbu izpildes laika rezervēšana. Trešais solis- mēs ierodamies, izdarām savu darbu nevainojami.

10 aprīlis, 2017 Ak laimīgā, Tev logi tīri un māja svaigi smaržo pēc apelsīnu pavasara! Jāizlieto to buteli, kas pirms gada pirkta un atkal jau ir recepte, ko izmēģināt. Klau, Tu saki, ka soda un etiķis ir galvenie palīgi mājas tīrīšanas darbos, tad nu domāju, ka tos sanākt pirkt biežāk.

Telpu uzkopšana Uzkopšana Logu mazgāšana telpu uzkopšana • strādājam seven dienas 24 h • uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumus veicam, rīgā, rīgas rajonā un visās lielākajās latvijas pilsētās • pakalpojuma pasūtījumus pieņemam katru dienu no plkst.

Ģenerāltīrīšanu veiksim ar Jums saskaņotā laikā, kā arī iepriekš apsekosim un pārrunāsim nepieciešamo darbu apjomu.

Mēs ikdienā apkalpojam privātpersonas, uzņēmumus un valsts iestādes- Jūrmalā,Rīgā un Rīgasoline rajonā. Kā arī, regulāri organizējam servisa izbraukumus uz objektiem visā Latvijas teritorijā

twenty five aprīlis, 2017 Nav īsti proporciju – es saliku gandrīz pilnu burku ar apelsīna mizām un pārlēju ar etiķi. Cik daudz start page vietas pietiek, tik lejam iekšā. Var mazliet atstāt augšā vietu, lai vairāk šī etiķa sanāk

Par logu tīrību rūpējamies jau logu mazgasana vairāk kā 5 gadus, šī pieredze un zināšanas, mums ļauj sasniegt augstāko tīrības pakāpi, katrā tīrīšanas reizē.

Mēs organizējam darbinieku apmācību programmu, kas nepieciešama, lai mēs būtu droši par izcilu rezultātu, katrā pakalpojuma sniegšanas reizē.

Uzdāviniet sev patīkamu pārsteigumu! Pasūtiet logu mazgāšanu dzīvoklī vai māja un Jūs uzreiz sajutīsiet, kā pavasaris ir ienācis Jūsu mājoklī!

jūtīgums pret ārējiem apstākļiem – ekstrēmos laika apstākļos PVC logi var zaudēt krāsu, sevišķi lielā karstumā;

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Simple Techniques For logu mazgāšana latvijā”

Leave a Reply

Gravatar